Společnost AIR POWER s.r.o.

AIR POWER s.r.o.

Představení společnosti

Společnost AIR POWER s.r.o. byla založena v roce 2001 na základě dlouhodobého kontraktu s nadnárodní firmou zabývající se výrobou a prodejem stavebních strojů do celého světa.

Obchodní spolupráce od té doby pokračuje. AIR POWER s.r.o. se také podílí na Sourcingových a vývojových aktivitách tohoto klienta.

Provoz firmy se odehrává v moderních budovách nabízející čisté pracovní prostředí pro své zaměstnance a zázemí pro vysokou kvalitu výrobků.

Firma má stabilní tým zkušených pracovník. Robustní síť až 200 dodavatelů z celého světa hraje velmi klíčovou roli.

Naši dodavatelé, logistika, výroba a certifikovaný systém kvality vytvářejí silnou základnu pro procesně orientovaný management v rámci naší společnosti. Takto nastavená pravidla nám umožňují dodávku našich výrobků ve vysoké kvalitě a v požadovaných termínech.

AIR POWER s.r.o. AIR POWER s.r.o. AIR POWER s.r.o.

Strategie a vize

Vizí společnosti je být spolehlivým OEM partnerem pro celosvětové výrobce stavebních zařízení.

Naší nejvyšší prioritou je bezpečnost, kvalita, flexibilita našich dodávek a rozumná nákladová struktura pro komplexní podporu našich klientů.

Nabízíme výzkum a vývoj, strategický nákup, výrobu, víceúrovňovou kontrolu kvality a testování hotových zařízení. Nabízíme také dopravu po celém světě až do konečných destinací včetně všech potřebných celních služeb.

Společnost je certifikována podle ISO 9001 s podrobným popisem všech funkcí společnosti a podpory ERP systému, včetně úložného systému WMS a PLM datového systému.

Warehouse Production Testing

Certifikace

AIR POWER s.r.o. je certifikována:

Certifikát Bureau Veritas

Login